تارنمای اعضای نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده کشاورزی و دامپزشکی شیراز

ماجرای جالب ملاقات شهرام جزایری با آیت الله بهجت (ره)

سه شنبه 3 خرداد 1390 07:27

نویسنده : نهاد رهبری
ارسال شده در: داستان ،

ماجرای جالب ملاقات شهرام جزایری با آیت الله بهجت (ره) 

فارس: روزى شهرام جزایرى، بر اساس ارتباطهایى كه ایجاد كرده بود از فرزند آیت اللّه بهجت درخواست ملاقات با آقا را داشت. اما وقتى این جریان به اطلاع حضرت آیت اللّه بهجت رسید ایشان مخالفت كرد.شهرام جزایرى با طرح ترفندى، روزى به مقابل مسجد حضرت آیت اللّه بهجت در قم مى رود تا...

حجت الاسلام غلامى، از اعضاى سابق دفتر حضرت آیت اللّه بهجت(ره) نقل كردند: روزى شهرام جزایرى، بر اساس ارتباطهایى كه ایجاد كرده بود از فرزند آیت اللّه بهجت درخواست ملاقات با آقا را داشت. اما وقتى این جریان به اطلاع حضرت آیت اللّه بهجت رسید ایشان مخالفت كرد.

شهرام جزایرى با طرح ترفندى، روزى به مقابل مسجد حضرت آیت اللّه بهجت در قم مى رود تا وقتى كه حضرت آقا از نماز فارغ مى شوند، از فرصت استفاده كند و وارد دفتر یا منزل آقا شود و ملاقاتى انجام دهد. به همین منظور بیرون مسجد منتظر مى ماند تا نمازتمام شود و آقا از مسجد بیرون بیایند. حضرت آیت اللّه بهجت همیشه سرشان پایین بود و به كسى نگاه نمى كردند. وقتى از مسجدخارج شدند، یكى از دوستان و نزدیكان شهرام جزایرى به آیت اللّه بهجت نزدیك شد و به آقا گفت: حضرت آیت اللّه؛ آقاى شهرام جزایرى از تجار خیّر تهران هستند و فعالیت هاى خیریه فراوانى انجام مى دهند و براى عرض ارادت و دست بوسى خدمت رسیده اند،در این هنگام آقا سر مبارك را بالا گرفتند و به شهرام جزایرى نگاهى كردند و فرمودند: برو و از كارهاى خیرى كه انجام داده اى توبه كن!
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic